O nas

Chcemy pomóc Wam w tym aby nieruchomość funkcjonowała prawidłowo, tak aby właściciele i mieszkańcy mogli się nią cieszyć bez przeszkód.

Współpracujemy z:

  • firmami wykonującymi ekspertyzy, opinie i przeglądy

  • firmami nadzorującymi

  • firmami remontowymi

  • firmami sprzątającymi

  • firmami prowadzącymi księgowość

  • bankami oferującymi kredyty termomodernizacyjne i remontowe

W poszczególnych zakładkach dowiedzą się Państwo jak zlecić administrację lub zarząd swojej nieruchomości.

Aby powierzyć prowadzenie administracji lub zarządu nieruchomości lub wspólnoty wymagane jest, aby właściciel, większość współwłaścicieli albo zarządca (zarząd) podpisali umowę o administrowanie nieruchomością z Naszą Firmą.
Przyjmuje się, że powierzenie administracji nie jest czynnością przekraczającą zakres zwykłego zarządu, czyli nie wymaga szczególnej zgody wszystkich współwłaścicieli lub wspólnoty. Procedura poprzedzająca tą czynność w zależności od formy prawno-organizacyjnej nieruchomości jest nieco inna dla budynku będącego współwłasnością, a nieco inna dla budynku będącego wspólnotą mieszkaniową.
Polecamy usługę polegającą na łącznej obsłudze w zakresie administracji i rachunkowości.
W celu omówienia indywidualnych szczegółów lub dostosowania zakresu umowy do indywidualnych potrzeb Państwa prosimy o bezpośredni kontakt w biurze Naszej Firmy.Umów się na spotkanie już dzisiaj, a powiemy Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć, by Twoja nieruchomość funkcjonowała prawidłowo.

Administrowanie nieruchomością jest to prowadzenie większości działań związanych z bieżącym utrzymaniem nieruchomości.